PlayStation Now Kapak

PlayStation Now Şubat 2019 Güncellemesi

Playstation sahpileri ve PlayStation Now aboneleri toplanın! Bu haber PlayStation Now abonelerine gelsin: Sony, PlayStation Now Şubat 2019 oyunları için güncelleme getirdi! Bakalım bu Şubat ayında PS Now kullanıcıları hangi oyunları oynayabilecek?

Yayımlanan listeye bakıldığında bu ayın oyunlarında her türlü oyun bulunmakta. Oldukça popüler dövüş serisi oyunlarından, Battlefield serisinin en efsanevi oyunundan tutun, geçmişlerden yenilenip gelen Gear Solid 2‘ye kadar toplamda 10 oyun, PS Now’a eklendi.

Şubat 2019 PlayStation Now Oyunları

Dövüş tutkunlarının vazgeçilmez serisi olmuş olan Mortal Kombat serisinin son oyunu olan Mortal Kombat X‘i PS Now üyeliği ile artık ücretsiz olarak oynayabileceksiniz! Ayrıca Mortal Kombat serisinin yeni oyunu olacak olan Mortal Kombat 11‘in de bu yılın Nisan ayında raflarda görebileceğiz, ah çok şükür.

Mortal Kombat X‘in yanı sıra,  tabii ki Metal Gear Solid 2’nin yenilenmiş versiyonlarını içeren Metal Gear Solid HD Koleksiyonu  artık PS Now ile yine aynı şekilde ücretsiz olarak oynanabilir. Tabii ki Metal Gear Solid 2‘nin  yenilenmiş versiyonlarını da içeriyor. Her ikisi de PlayStation 2 için piyasaya sürüldü.), ayrıca  Metal Gear Solid: Peace Walker’ı da oynayabilirsiniz. Biraz nostalji iyi gelecektir, emin olun.

Eğer bir yarış tutkunuysanız, bu ay ilginizi çekecek iki oyun var: F1 2017  ve  Need for Speed: Rivals Uzun süredir devam eden yarış serilerinde ilk kez 2013’te piyasaya sürülen oyunlar.

FPS tutkunlarının vazgeçilmez serilerinden olan Battlefield serisinden de bir oyun, bu ay PS Now’a eklendi: Battlefield Hardline. Visceral Studios tarafından yayınlanan son oyun. Shooter hayranları ayrıca, Metro Exodus’un  bu yıl piyasaya sürülmesinden önce Metro Last Light Redux’u da oynayabilecek.

Tabii ki, bunlar sadece en iyi bilinen başlıklar. Toplamda, PS Now aboneleri on yeni oyuna erişiyor, diğerleri ise Earth Defense Force 4.1, Magicka 2, Pillars of Eternity, and Rebel Galaxy.

PlayStation Now’u 3 Ay kullanmak istiyorsanız, buradan bir abonelik satın alabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için sitemizi takip edin.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown’s Battlegrounds’da hile yapan oyuncuların çoğu Çin’den
%d blogcu bunu beğendi: