PlayStation Oyunpat

PlayStation Plus bulut hafızası 100 GB’a çıkartıldı

Sony geçen ayın sonlarında açıklandığı gibi, PlayStation Plus programı bugün bulut deposunda büyük bir artış gösterdi. Bu, Sony’nin bulut hizmetinde kaydetme dosyalarınızın güvende olduğu ve artık çok sayıda tasarruf sağlandığı anlamına gelir. Sony, depolamayı 10 GB’dan 100 GB’a yükseltti. Yani tam olarak eskiden sizlere ayrılan sınırın 10 katı kadar bir sınıra sahipsiniz artık.

PlayStation Plus hafızası yükseltildi!

Ayrıca Sony, gelecek aydan itibaren fiyatı aynı tutmaya devam eden hem PlayStation 3 hem de Vita olan eski sistemler için PS Plus desteği sunmaktan çekiliyor. Sony büyük olasılıkla yıllık hizmet ücretini ödemeye yönelik argümanı desteklemeye devam etmek için bir şeyi açmaları veya açmaları gerektiğini biliyor.

Bu ayın PlayStation Plus teklifleri arasında , 2016’dan itibaren eleştirilen iki isim olan Hitman ve For Honor yer alıyor. Ayırca eğer PlayStation Now abonesi iseniz sizlere güzel haberlerimiz var. Mortal Kombot X, Need For Speed Rivals, Battlefield Hardline ve çok daha fazlası PlayStation Now’a eklendi. Şubat 2019 PlayStation Now oyunlarını görmek için bu haberi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19 için bir eSpor ligi kuruluyor
%d blogcu bunu beğendi: