Pokemon Go

Pokemon Go artık oyuncuların takım değiştirmesine izin verecek

Oyunun başlamasından iki yıldan fazla bir süre sonra Pokemon Go, sonunda oyunculara takımlarını değiştirme seçeneği verecek. Niantic, 26 Şubat gününden itibaren oyun içi mağazada satışa sunulacak ve kullanıcıların bir kez daha bağlılıklarını başka bir takıma geçirmelerini sağlayacak olan “Takım Madalyonu” adlı yeni bir item duyurdu.

“Takım Madalyonu” 1000 PokeCoins‘e mal olacak, bu da oldukça pahalı hale getiriyor ve 1.200 jetonluk bir paket $10 fiyatına satılıyor. Nasıl çalıştığıyla ilgili birkaç ikaz var. Her 365 günde yalnızca bir Takım Madalyonu satın alabilirsiniz, böylece takımları değiştirdiğinizde, bir sonraki yıla kadar tercihinize kilitleneceksiniz.

Pokemon Go
Pokemon Go artık oyuncuların takım değiştirmesine izin verecek

Pokemon Go artık oyuncuların takım değiştirmesine izin verecek

Oyuncuların Pokemon Go‘ya ilk başladıktan kısa bir süre sonra, üç takımdan birine katılmaları istenir. Sırasıyla Mystic, Instinct ve Valor. Ancak şimdiye kadar seçiminiz kalıcıydı, fakat artık takımınızı değiştirme şansınız olacak. Takım Madalyonu, Niantic‘in Pokemon Go için sunduğu tek yeni özellik değildir.

Geliştirici ayrıca yakın zamanda duyurulan “Go Snapshot AR” adlı fotoğraf modunu da kullanıma sundu. Bu, oyuncuların depoladıkları herhangi bir Pokemon‘un fotoğrafını çekmelerini ve bunları arkadaşlarınızla veya sosyal medyada kolayca paylaşmalarını sağlayan bir özelliktir. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem Colossus Javelin rehberi
%d blogcu bunu beğendi: