Geçtiğimiz Eylül ayında çıkan Project Cars 2’nin 4K görüntü kalitesinde oynanış videosu yayınlandı.

2015 yılından bu yana oyun sektöründe olan Project Cars serisi, 22 Eylül tarihinde Project Cars 2’yi piyasaya sunmuştu. Pek bilmediğimiz stüdyolarda geliştirilmesine rağmen uluslararası üne sahip olan bir oyun olduğu enteresan bir gerçektir. Dünya, Project Cars’ı mükemmel görüntü kaliteleriyle ve oynanışı ile tanıdı. Örneğin Project Cars 2’de 2K, 4K ve 12K’ya kadar görüntü kalitelerinde oynayabiliyorsunuz.

Project Cars 2’nin fiyatlarından bahsedecek olur isek; oyun şuanda Steam pazarında 199,00₺’ye satılmaktadır. Ek olarak Deluxe versiyonu 298,00₺, Project Cars 2 Season Pass 99,00₺ fiyatlarında satışlarda.

Project Cars 2’de 60 FPS ve 4K görüntü kalitesinde oynamak istiyor iseniz GTX 1080 Ti olması gerekiyor. Bu durum biraz şaşırtıcı olsa da GTX 1080 Ti ile bu kalitede oynamak mümkün. Eğer bilgisayarınızda birden fazla ekran kartı bulunuyor ve GTX 1080 Ti’ı geçiyor ise daha iyi görüntü kalitelerinde oyunu oynayabilirsiniz.

Videoya baktığımızda videoyu her kalitede izleyebilirsiniz. Ama bilgisayarınız veya YouTube’a bağlandığınız cihazın görüntü kalitesine uyumlu olması gerekiyor. Rob Cram tarafından paylaşılan Project Cars 2 oynanış videosu;

 

 


mm

Eren EMRE

Hayatta her daim sıradakini düşünün.

1 yorum

İsmail · 30 Eylül 2017 10:45 AM tarihinde

Bahsedildiği kadar gerçekçi gelmedi bana nedense

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.