Project Cars 2’ye gelen övgüler bir fragmanda yayımlandı

Project Cars 2 için Bandai Namco tarafından paylaşılan ve hazırlanan övgü fragmanına bir göz atalım!

Mad Studios ve Bandai Namco Entertainment PC, PS4 ve Xbox One’da geçen ay Project Cars 2 oyununu piyasaya sundu. Eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Bunun üzerinde YouTube üzerinden, Bandai Namco tarafından gelen övgülerin listesini bir fragman ile paylaştı.

Project Cars 2, yarış ve simülasyon kategorilerinde yer alan ilk olarak 2015 yılında bizler ile buluşan bir oyundur. İçerisinde 180 araç ve 60 farklı parkurlar mevcut. Ayrıca e-Spor yarışlarını göz önüne alarak geliştirilmiş arayüz, kullanımlar ve daha fazlası oyunda bulunuyor. Diğer yarış oyunlarından farkı; her seviyeden araçlar aynı yarışta karşılaşabiliyor.

Slightly Mad Studios’un Project Cars 2’den sonra ne yapacağını merak ediyorduk ki cevap geldi. Geliştirici bu yılın başlarında, gişe rekorları kırdığı bir Hollywood kurgusu ile çok yıllı bir anlaşma yapmaya teşvik etti. Yazılan haberlere göre, Slightly Mad Studios’un CEO’su Ian Bell Project Cars 2’den sonra, Hollywood kurgusu olan Hızlı ve Öfkeli filmine yönelik bir oyun yapacaklarını açıkladı.

Project Cars 2 için gelen övgülerin derlenmiş fragmanı işte tam burada;

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Death Stranding, PS4’e özel olmayacak