Prototype

Prototype serisi -%75 indirimde

Steam’de indirimlerin ardı arkası kesilmek bilmiyor, kısa bir süre önce özel fırsatlara göz attığımızda birçok oyunun indirimde olduğunu gördük. Bunların arasında Prototype 1 ve Prototype 2 gibi oyunlar da yer alıyor.

Sevilen aksiyon macera video oyunu serisi olan Prototype, Steam üzerinde şu anda -%75 oranında indirime sahip. Radical Entertainment tarafından geliştirilen video oyunu serisi çıkış yaptığından bu yana olumlu yorumlar almıştı.

Prototype

Biyolojik mutasyonlara ilgin mi var? Prototype serisine bir göz at!

Maceradan maceraya koştuğumuz ilk oyun Prototype içerisinde Alex Mercer olarak kendimizi duyurmuştuk. Gerek açık dünyasında kendi kaosumuzu oluşturduğumuz, gerekse de dramatik sahnelerinden dolayı hüzünlendiğimiz Prototype serisinin ilk oyunu, şu anda -%75 indirimli olarak 12,25₺ karşılığında Steam üzerinde mevcut!

İlk oyunun geliştirilmiş ve aksiyonu arttırılmış hali olan Prototype 2 ise yine aynı şekilde –%75 indirimli olarak Steam’de mevcut, üstelik çok da ucuz bir fiyat karşılığında bu oyuna sahip olmanız mümkün. Prototype 2, şu anda sadece 14,75₺! Bunların yanı sıra 2 adet Prototype oyununa ve bir adet dlc’ye sahip olabileceğiniz Prototype Franchise paket, aynı şekilde -%75’lik bir indirimle 22,50₺ olarak satışta!

Biraz daha macera mı istiyorsun? Dying Light’ı dene!

Dying Light

Tabi ki bu kadarla kalmıyor, tüm bu indirimler haricinde Dying Light’da özel fırsatlar arasında yerini alıyor! Hayatta kalma, açık dünya ve macera kategorisini temel alan efsane oyunlardan biri olan Dying Light ise, -%66 indirimli olarak 20,39₺ karşılığında indirimde! Dying Light Enchanced Edition ise eş zamanlı olarak -%70’lik bir indirimle 29,70₺ karşılığında satın alıma mevcut. Ancak bize kalırsa imkanı olanların Dying Light Enhanced Edition paketini satın alması daha mantıklı, zira sadece ana oyuna 20,39₺ gibi bir fiyat vermek yerine oyunun bu sürümü, ana oyunu ve bunun yanı sıra 4 adet dlc’yi içererek sizlere 29,70₺ gibi makul bir fiyata sunuluyor.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Tüm Steam indirimlerine Steam ana sayfası üzerinde göz atabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed