PlayStation 4

PlayStation 4, Dünya Kadınlar Gününü’ne özel bir tema yayımladı

Last updated:

PlayStation 4‘ten bu özel güne özel bir kıyak! Bugün bildiğiniz üzere 8 Mart 2019 Dünya Kadınlar Günü, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü‘nü en içten dileklerimizle kutlarız! Dünya devi olan Sony‘de bu özel günü kutlamayı ihmal etmedi.

PlayStation 4’ten Dünya Kadınlar Günü naifliği!

Bu özel günü Sony, kadın PlayStation 4 kullanıcıları için bir tema yayımladı. Bu özel tema şu anda bütün PlayStation 4 kullanıcıları için mevcut. Bu tema, Choro Choi, Horizon: Zero Dawn-  Aloy, Uncharted: The Lost Legacy- Chloe, The Last of Us-Ellie, LittleBigPlanet-Sackgirl, Tearaway-Atoi, Bloodborne-Lady Maria ve Dreams’in minik sevimli karakterleri gibi birçok sevilen oyunun kadın oyuncularını bir arada topladı. Bu saydığım karakterlerin arasında eksik olanları var. Mesela listede Tomb Raider’den Lara Croft, The Witcher’dan Ciri veya Hellblade’den Senua gibi efsanevi karakterler bulunmuyor.

Ayrıca Sony, YouTube’da bir video yayımladı. Aşağıdan bu videoyu izleyebilirsiniz. Ücretsiz olan Dünya Kadınlar Günü teması şu anda dünya çapında mevcut ve PlayStation Store‘dan alınabilir. Tema tamamen ücretsizdir. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

Daha Fazla İçerik
Assassin’s Creed Origins Xbox One X oynanış videosu yayımlandı