Psikolojik korku oyunu The InnerFriend duyuruldu

Son zamanlarda iyi bir psikolojik korku oyunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte karşınızda The InnerFriend! Korku oyunları arasında yeni bir seçenek daha sizler için doğuyor. Bağımsız geliştirici PLAYMIND tarafından, insanların çocukluk korkularını konu olarak ele almış bir oyunu duyurdu.

Oyunun duyurulması ile birlikte geliştirici PLAYMIND, oyunun hikayesini anlatan bir video yayımladı. Ancak resmi The InnerFriend video içerisinde gösterilmedi. İlerleyen zamanlarda oynanış videosu da bekliyoruz. Yayımlanan videoyu makale sonunda bulabilirsiniz.

Geliştirici PLAYMIND tarafından, Eylül 2018 tarihinde; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayımlanacak.

The InnerFriend nasıl bir korkuyu konu alan oyun?

The InnerFriend ile oyuncular: Çocukken gördükleri kabusları oyun ile beraber tekrar yaşıyorlar. Dehşet ve dehşetler ile uğraşmak zorunda olan bir çocuğu kurtarmanız gerekiyor. Oyun içerisinde korku dışında dikkat çeken bir diğer özellik ise, 1980’lerin pop kültürü çalışmaları oyun içerisinde yer alıyor.

Oyunu diğer korku oyunlarından ayıran özellik, kolay korkulardan kaçmak değilde daha gerçekçi bir atmosferle oyunculara korkuyu yaşatmaları diğer korku oyunlarından ayırıyor. Henüz erişime açılmadı ancak bu özellik ile birlikte korku oyunu piyasası değişebilir.

 

Daha Fazla İçerik
Luna New Year Sale 2019
Luna New Year Sale 2019 indirimlerinin yapılacağı tarih sızdırıldı