PUBG 1.0 güncellemesi #8

Playerunknown’s Battlegrounds 1.0 Güncellemesi #8

Last updated:

Bluehole, Playerunknown’s Battlegrounds’a getirdiği güncelleme ile sessizliğini bozdu. Bakalım PUBG’ye neler eklenmiş?

Merhaba hayatta kalma uzmanları! Playerunknown’s Battlegrounds‘a yeni gelen güncelleme ile karşınızdayız. Herhalde PUBG‘yi bilmeyen kalmadı. Ama biz gene de sizler için bir özet geçelim:

PUBG, Bluehole Studios tarafından geliştirilen bir Battle Royale oyunudur. Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve oyun motoru konusunda oldukça iddialı olan oyun, harika grafikleri ve oynanışındaki gerçekçilik ile göze çarpsa dahi uzun süre optimizasyon problemleri ile çok eleştirildi. Şimdi bu problemler bir tık azalsa dahi hâlâ zaman zaman bize selam verdiği oluyor.

Şimdi yeni gelen sistemler ve oynanışta oldukça rahatsızlık veren düzeltmeler ile yeni güncelleme bakalım bizlere tam olarak ne getirmiş?

Playerunknown's Battlegrounds 1.0 güncellemesi #8

  • Silah kozmetiği sistemi eklendi. Tek bir başlık gibi gözükse dahi bu yeni sistem, çok kapsamlı ve oyuna yeni bir soluk getiriyor.
  • Yeni bedava ve paralı kozmetik sandıkları eklendi.

HATA DÜZELTMELERİ

  • Oyuncular takımdayken, arkadaş listesindeki yenile tuşuna basıldığında takım tabının açılmasına sebebiyet veren bir hata tespit edildi ve düzeltildi.
  • Aracınız bir binanın penceresinin hemen yanındayken araçtan indiğinizde pencerelerden binaya girmenize sebebiyet veren bir hata tespit edildi ve düzeltildi.
  • Sunucunun dengesiz olduğu durumlarda yavaş hareket eden bir araçtan inildiğinde oyuncuların kendi araçları tarafından çarpılmış gibi davranmasına yol açan ve oynanışta hiç hoş olmayan şeylere sebebiyet veren bu hata, tespit edildi ve düzeltildi.

Daha fazla haber için buraya, oyun incelemeleri için ise buraya tıklayın. Ayrıca Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Microsoft, Xbox One X stoğunu çoğaltmaya çalışıyor