PUBG

Lisanslı DC Comics kıyafetleri PUBG markete eklendi

PUBG için önceden yayılan iddialar gerçek oldu, Suicide Squad filminden The Joker ve Harley Quinn kostümleri PUBG markete eklendi!

Ekipmanlarını kuşan ve PUBG savaş alanına iniş yap!

Sevilen Batte Royale oyunu için önceden açıklaması gerçekleştirilen, DC Comics karakterlerini markete ekleyecek olan duyurular, gerçeğe döndü. Artık PUBG marketi üzerinde The Joker Ve Harley Quinn kostümlerine sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra kostümler için yeni açıklamalar yapıldı.

DC Comics evreninden PUBG için The Joker ve Harley Quinn’den başka ekleme yapılabileceği hakkında bir açıklama gerçekleştirilmedi, ancak Batman kostümüyle Joker’e karşı mücadele etmek fantastik olurdu!

Kostümlerinizi baştan aşağı yaratma imkanınız var, yani kostümü aldığınız takdirde yeni saç ve makyaj yaparak, kostümünüzün görünümünü değiştirebilirsiniz! Ancak üzücü bir haber vermemiz gerekiyor ki, geçtiğimiz günlerde mağazaya eklenen kostümler sınırlı sürede mevcut, 6 Mart tarihinde bu faaliyet sona erecek. Elinizi çabuk tutun! Daha fazla detaya ulaşmak için oyunun ana sayfasına giriş yapabilirsiniz, oyun haberleri ve daha fazlası için takipte kalın!

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
Warface için Battle Royale modu geliyor