PUBG'nin ölüm maçı modu yakında erişilebilir olacak

PUBG’nin ölüm maçı modu yakında erişilebilir olacak

PUBG‘nin geliştiricisi Bluehole, bu hafta özel oyun modlarına takımlı ölüm maçına benzer bir tarza sahip Savaş modunu ekledi. Gelecekte bu modu zaman sınırlı bir etkinlik şekilde tüm oyuncuların beğenisine sunmayı düşünüyor.

Peki PUBG’ye gelen bu yeni mod neye benzeyecek?

Savaş modunda, ekipler verilmiş hazır bir silah seti ile belli ve küçük bir bölgeye atlayış yaparlar. Ardından gördükleri herkesi öldürmek için bu çetin mücadeleye adım atarlar. Eğer ölürseniz tekrar doğuk uçaktan atlayarak oyuna yeniden giriş yapabilirsiniz. Amaç, diğer takımlardan önce belli bir sayıya ulaşmak ve her öldürme, nakavt ve canlanma için puanlar elde etmektir.

Savaş modunu yalnızca bir PUBG iş ortağı oynayabiliyor ne yazık ki. Ayrıca bu oyun modu henüz gelişme aşamasında ve daha çok başta. Bu yüzden bu modun sunulduğu özel oyunlar, Bluehole için bir test işlevi görüyor diyebiliriz. Ayrıca Bluehole, PUBG forumlarında özel modların daha ayrıntılı ve daha kapsamlı şekilde gelecek aylarda sunuculacağını belirtti.

Daha fazla haber için buraya, oyun incelemeleri için ise buraya tıklayın. Ayrıca Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Total War Saga: Britannia’nın Thrones yayın tarihi ve sistem özellikleri açıklandı