PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayStation 4’e gelebilir

Last updated:

Bluehole, PlayerUnknown’s Battlegrounds için Sony ile görüşmelere başladı. Belkide PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayStation 4 platformuna gelebilir.

Bluehole şirketi, PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ne kadar büyük bir oyun olduğunu her defasında vurgulamıştı. Ama görüştüğü konsol şirketleri bir türlü anlamasa da Bluehole vazgeçmek bilmiyor. Şuan için PlayStation 4 platformu ile ilgileniliyor.

Geçtiğimiz 6 ay içerisinde 13 milyondan fazla satan PlayerUnknown’s Battlegrounds şuanda Steam’ın en gözde oyunu. Ayrıca anlık oyuncu sayısı en fazla 1.5 milyona yaklaşan bir oyun olduğunu da ekleyelim.

Playerunknow’s Battlegrounds PlayStation 4 için mi geliyor?

PlayStation 4

Bu yılın ilerleyen aylarında Xbox Game Preview aracılığı ile Xbox One’a geleceğini biliyoruz. Ayrıca oyun şuan erken erişimde, 2018 yılı başlangıçlarında da oyunun tam halinin paylaşılması planlandığını biliyoruz. Ama oyunun PlayStation 4 sürümünün olup olmayacağını bilmiyoruz.

Bluehole şirketinin kurucusu Chang Byung-gyu Bloomberg ile yaptığı bir röportajda geliştiricinin tüm büyük konsol şirketleriyle konuştuğunu onayladı. Özellikle Xbox One için versiyon tanıttıktan sonra PlayStation 4 versiyonunu tanıtmak için Sony ile devam eden görüşmelerden bahsetti.

İlginçtir ki Chang Byung-gyu, Bluehole’un tüm konsol şirketleri ile görüştüğünü söylüyor. Ama en çok Sony’den bahsediyor. Ancak bu “tüm konsol şirketleri görüşmeleri” arasında Nintendo’nun da olduğunu düşünüyoruz. Belkide şaşırtıcı bir haber gelir ve haber şu şekilde olur; PlayerUnknown’s Battlegrounds Nintendo Switch’e geliyor.

Sizde PlayerUnknown’s Battlegrounds almak istiyor iseniz (Steam üzerinden) 69,00₺ ile satın alabilirsiniz.

Tüm bunlar haricinde eğer Assassin’s Creed Origins için yayınlanan sinematik fragmanına “Ubisoft, Assassin’s Creed Origins için efsane bir sinematik fragmanı yayınladı!” göz atabilirsiniz. Ayrıca Project Cars 2’nin 4K kalitesi ile oynanış videosu ortaya çıktı “Project Cars 2 4K görüntü kalitesi performansı” detaylar haberimizde. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
Marvel’s Avengers oynanış görüntüleri yayımlandı