PUBG

PUBG oyununun yeni haritası Vikendi, artık konsollar üzerinde de mevcut

Geliştiricileri PUBG Corporation ve Bluehole Studio olup 23 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülen PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Vikendi haritası Xbox ve PS4 platformları için geldi.

Geçen ay PC ve telefonda tanıtımını izleten PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun en yeni haritası olan Vikendi haritası şimdi konsollara ulaştı.

Oyunun geliştiricisi PUBG CorporationVikendi Survivor Pass ve diğer yeni içerikler ile birlikte yukarıda yazdığımız kar haritasını her iki platforma getirerek PS4 ve Xbox One‘ın “battle royale” oyunu için yeni bir güncelleme yayınladı.

Bu arada Vikendi haritasını bilmiyorsanız birkaç bilgi verelim. Bu harita oyuna gelen 4. haritadır. Oyundaki diğer haritalardan farklı olarak Vikendi, 6×6 km büyüklüğündedir ve hem Erangel hem de Miramar‘dan daha küçüktür. Fakat 4×4 olan Sanhok haritasından daha büyüktür.

Vikendi haritasının görünümü:

PlayerUnknown's Battlegrounds

Vikendi haritası ayrıca özel bir araçla birlikte geliyor. Yeni gelen aracımız kar aracı(snowmobile)‘dır.

İki oyuncu oturabilir ve haritanın karlı manzarasına göre PUBG‘nin diğer araçlarından daha uygundur, ancak bir kar aracı olduğundan dolayı diğer arazi türlerinde çok iyi performans gösteremiyor.

Oyunun geliştiricisi olan PUBG Corporation ayrıca iki yeni silah ekledi. Tüm haritalarda bulunan Skorpion ve yalnızca Vikendi haritasında bulunabilen G36C adlı silahlar oyuna geldi.

Silahları merak edenler için resimler:

PUBG

PUBG

Bu arada Vikendi Survior Pass ile alakalı birkaç bilgi verelim. Açıkçası Fortnite oyunundan bildiğimiz Battle Pass‘e çok benziyor. Oyunculara 10 hafta boyunca tamamlamaları için çeşitli zorluklar veriyor.

Bu zorlu görevleri tamamlarsanız seviyenizi yükseltebilirsiniz. Bu da kozmetik ürünlerinin ve diğer ödüllerin kilidini açar. Ayrıca oyunun geliştiricisi PUBG Corporation paraşüt sistemini yeniledi ve çeşitli performans iyileştirmeleri yaptı.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Güncelleme listesine tam olarak bakmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Final Fantasy XV Benchmark sorunları giderilecek mi?