PlayerUnknown's Battlegrounds

Playerunknown’s Battlegrounds Xbox One S paketi yayımlandı

Çıkışından bu yana haberlerini ve rekorlarını sık sık dile getirdiğimiz, Battle Royale oyun türünün anlamı haline gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hiç şüphesiz her platformda en popüler oyun haline geldi. Sadece PC platformunda değil, Xbox One platformunda da oldukça popüler olarak oynanan Battle Royale oyunu olan Playerunknown’s Battlegrounds, tek başına konsollarda 4 milyon oyunucuyu geçtiğimiz aylarda aştı. Bunun haberini sizlere internet sitemizden duyurmuştuk. Şimdi ise yepyeni bir Playerunknown’s Battlegrounds haberi ile karşınızdayız: Playerunknown’s Battlegrounds Xbox One S paketi yayımlandı!

Playerunknown’s Battlegrounds’lı Xbox One S paketi

Microsoft’un Battle Royale oyunu olan PUBG’yi içeren yepyeni bir Xbox One paketi hazırladı. Xbox One S adı altında 20 Şubat’tan itibaren dünyanın dört bir yanındaki Xbox sahipleri, Xbox One S PUBG paketini satın alabilecek. Paketin çıkış fiyatı 300 dolar. Fakat ülkemize gelişi doğal olarak daha fazla olacak. Paketin içerisinde 1 TB konsol, 1 adet konsol kontrolcüsü ve 1 adet Playerunknown’s Battlegrounds içeriyor.

Oyun ve donanıma ek olarak, Xbox One S PUBG paketi, Xbox Live Gold için 14 günlük deneme süresinin yanı sıra Xbox Game Pass için bir aylık bir abonelik de içeriyor. Birincisi, diğer oyunculara karşı PUBG çevrimiçi oynamakla yükümlü iken, ikincisi Microsoft’un Netflix benzeri oyun streaming hizmeti, oyunculara aktif bir aboneliği olduğu sürece Xbox One ve 360 başlıklardan oluşan seçkin bir kütüphaneye sınırsız erişime izin veriyor.

Geliştirici PUBG Corp. kısa bir süre önce Xbox One’da PUBG için yeni bir güncelleme yayınladı . Bu düzeltme eki öncelikle araçların uğrayabileceği ve alabileceği hasar miktarına, hata düzeltmelerinin ve oyun oynatmalarının üstünde odaklandı. 4 milyonu aşan oyuncuları kutlamak için PUBG Corp, oyunculara bu ay oyun içi kozmetik ürünler için 30.000 Battle Points hediye etmeyi de planladığını belirtelim.