Çöl haritası

PUBG’nin yeni çöl haritası bir sonraki ay Xbox One için geliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds Xbox One’daki sürümü piyasaya sunulduğundan beri büyük bir playerbase topladı, ancak içerik bakımından sadece bir harita sunuyor. Geliştirici PUBG Corp., PAX East’te bugünün Mayıs ayında değişeceğini duyurdu. Bu stüdyo, birkaç ay boyunca PC oyuncuları için mevcut olan Çöl Haritası olan Miramar‘ı ekledi.

PUBG Corp bugün Miramar adlı çöl haritasının gelecek ay oyunun Xbox One versiyonuna geleceğini açıkladı. Şu anda sadece orijinal harita Erangel oynanabilir. Stüdyo, harita için henüz belirli bir yayın tarihi sunmadı, ancak daha fazla bilgi yakında açıklanacak.

Miramar, Erangel’den çok farklı. Orijinal haritanın yeşil ve gür olduğu, çok sayıda ağaç ve bitki örtüsünün örtü sağlamasıyla Miramar çok daha seyrek. Oyuncular binalar arasında koşarken çok daha fazla maruz kalıyorlar. Buna ek olarak, harita üç ek araç içerir: minibüs, kamyonet ve jetski.

Diğer PUBG haberlerinde, geliştirici şu anda PC versiyonu için üçüncü bir harita üzerinde çalışıyor. Bu daha küçük bir arena, diğer ikisinin büyüklüğünün çeyreği. Sonuç olarak, daha hızlı çatışmaları ve daha agresif oyun tarzlarını teşvik eder; Aslında, biraz daha Fortnite gibi hissediyor. Seçkin oyuncular için PC test sunucularında erken bir versiyon, yakın zamanda oynanabilirdi.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Call Of Duty: WWII yine en çok satılan oyunlar listesinde ilk sırada