PUBG'ye Savage adında yepyeni bir harita eklendi

PUBG’ye Savage adında yepyeni bir harita eklendi

PUBG‘nin yeni haritası Codename: Savage, resmi olarak bu akşam PC’de oyuncu testine giriyor. Oyunun kapalı deneysel sunucusu 7 PM PT / 10 PM ‘de (Salı günü 3 AM BST) canlı olarak yayınlanacak ve oyuncular artık denemeye başlayabilecekler. Test şu andan itibaren 5 Nisan’a kadar devam ediyor.

PUBG Yeni Beta Haritası

Codename: Savage‘ın test sunucusuna buradan erişebilirsiniz. Bluehole, bunun daha küçük bir test olduğunu ve zaten oynamak için temel oyunun bir kopyasına ihtiyacınız olacağını söylüyor. Geliştirici ayrıca, “haritayı daha iyi bir duruma getirdikten sonra, gelecekte daha büyük testler yapmayı planladığını” söyledi.

PUBG‘ın yaratıcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene, yeni harita hakkında bazı ayrıntıları paylaştı. Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda, ada haritasının daha küçük olacağını ve “hepinize çok daha yoğun ve hızlı tempolu Battle Royale deneyimi sunacağını” söyledi. Bu da oyunun haritasının 4 km x 4 km, oyunun iki 8 km x 8 km haritasının ikiye katlanması demek.

Bluehole ayrıca, son zamanlarda oyuna bir silah skin sistemi tanıtan bir güncelleme yaptı. PUBG‘nin Erken Erişim sürümünün ilk yıl dönümünü kutlamanın bir yolu olarak geliştirici aynı zamanda PC’deki tüm oyunculara sınırlı bir süre için ücretsiz bir silah kabuğu sunuyor.

Ayrıca Warface Lucky Shot etkinliği tekrardan bizlerle!TAMGame, PUBG’nin 1. yılına özel grafiti etkinliği düzenliyor!, PUBG, Xbox One’da 4 milyondan fazla sattı yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Son olarak  TwitterFacebook  ve  Instagram  hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Twitch Prime
Karşınızda Twitch Prime için Şubat 2019 ücretsiz oyunları