Quake Champions

Steam’de 58 TL olan oyun şuan da kısa süreliğine ücretsiz

En güzel FPS oyunlarından birisi olan ve gayette sevilen oyun yani Quake Champions kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Bu oyunu hemen almak istiyorsanız Steam üzerinden oyunu indirebilirsiniz diyelim.

Ayrıca bu oyunu yüklediğinizde yani bu güzel süre içerisinde yüklediğinizde süre dolduğunda oyun kütüphanenizden gitmeyecek. Bu da siz ve biz gibi oyuncular için ayrı bir güzellik diyebiliriz.

Quake Champions

Steam’de 58 TL olan oyun şuan da kısa süreliğine ücretsiz

Detayları vermek gerekirse bu güzel kampanya 18 Haziran 2018 tarihinde bitecek. Aslında kısa değil uzun bir vaktiniz var bu oyunu indirmek için. Ayrıca bu oyunun fiyatı da az bir para değil. Oyunun Steam üzerindeki asıl fiyatı 58 Türk Lirasıdır.

Hem oyunun kalitesi olsun hem de oyunun fiyatı olsun gerçekten çok sevineceğiz bir kampanya olması gerekiyor. O zaman oyunu hemen Steam üzerinden alabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyun hakkında detaylıca bilgi edinebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ve paylaştığımız gönderileri beğenerek sevginizi bize gösterebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayStation 4 için Gran Turismo Sport paketi duyuruldu
%d blogcu bunu beğendi: