Quantic Dream artık platformlara özel oyun yapmayacak

Yani bu Quantic Dream'in oyunları tüm platformlarda yayımlanacak demek.

PlayStation’da uzun süre kaldıktan sonra, Quantic Dream oyunlarını PC platformunda da piyasaya sürdü. Heavy Rain ve Beyond: Two Souls şu anda Epic Games Store’da mevcut. Ayrıca David Cage, DualShockers ile yaptığı bir röportajda, Quantic Dream’in artık tek bir platforma bağlı olmayacağını söyledi.

Cage, Sony ile çalıştıkları on yıldan uzun bir süre sonra, sonunda gözlerini çıkış kapısına çevirmişti. Oyunlarının Epic Games Store’de piyasaya sürülmesinden sonra, bu Quantic Dream’in kendi oyunlarıyla başlayan bir yayıncılık serüvenine adım atabileceği anlamına geliyor.

Quantic Dream artık hiçbir platform için özel değil. Öyleyse evet, oyuna has bir platforma özel anlaşması olmadıkça, tüm oyunlarımız piyasaya sürüldüğünde tüm platformlarda yayımlanmış olacak.

Hatırlatalım, bu önemli. Quantic Dream artık sadece kendine ait olsa da, PC’ye gelen oyunları şu anlık sadece Epic Games Store’da bulunuyor ve Steam’da herhangi bir hareketlilik yok. En azından şimdilik tek bir mağazaya bağlı.

Oyunları sadece Epic Games Store üzerinde piyasaya sürmek bazılarının öfkesini çekti ancak başyapıt sayılabilecek oyunların PC’ye gelmesi PC oyuncuları için harika bir haber.

:: Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Star Wars Battlefront 3 çıkacak mı?