Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege’de Battle Royale modu olmayacağı belirtildi

Geliştiricisi Ubisoft olan Rainbow Six Siege oyununda neden bir Battle Royale modu olmayacağı açıklandı. Fortnite, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve şimdi de en son çıkan Battle Royale oyunu Apex Legends sayesinde şu anda “Battle Royale” neredeyse tüm oyunlara yayılmaya başladı.

Rainbow Six Siege yönetmeni Xavier Marquis herhangi bir Battle Royale modunda çalışmadıklarını, aslında bu konuyu bile düşünmediklerini belirtti. Bu türün ilginç olduğunu ancak Rainbow Six Siege için olmadığını belirtti.

Rainbow Six Siege’de Battle Royale modu olmayacağı belirtildi

Hayır, bir Battle Royale modu ile hiç ilgilenmiyorum. Bu tür iyi bir iş çıkarıyor, ancak Siege değil. Siege’nin denklemi, gerçek CQB operasyonları gibi gerçeklikten gelir. Her zaman belirli bir yeri savunmak için eğitilmiş bir grup ve tehdidi korkutmak ve yenmek için eğitilmiş araya giren bir gruptur.

Bu Siege’nin denklemi. Battle Royale türünün çok fazla olduğunu düşünüyorum ve oyun için bir artı olacağından emin değilim. Yani farklı şeyler deneyeceğiz ama bu konuda cevabım hayır.

Yönetmen Leroy Athanassoff, oyundaki Battle Royale modu konusu hakkında aynı düşünceye sahip, Rainbow Six Siege için bir Battle Royale modu üzerinde çalışmak istemediklerini açıkladı. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 için yeni bir sistem geliyor