Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege 2019 Cadılar Bayramı kostümleri sızdırıldı

Fantastik derecede ürkütücü görünüyor.

Last updated:

Rainbow Six Siege, her zamanki gibi yeni bilgiler sızdırıyor ve bir sonraki tatil etkinliği kostümleri kümesini tam olarak çözdüğümüze benziyor. Cadılar Bayramı etkinliğine bakma vakti geldi, bu yeni görünümler uygun ve fantastik derecede ürkütücü görünüyor. Daha fazla detay için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Doc’u bir çeşit zombiye çılgın bilim adamı olarak aldık. Kapkan kapüşonun altında kafatası yüzlü bir canavar. Bandit ise iyice tatsız görünümlü gibi. Frost, üstü açık altı boynuzlu bir şeytan. Lesion’un klasik bir zombi görünümü var. Ela her türlü eti özlüyor gibi görünüyor. Vigil’de bir Dali maskesi var.

Bu bilgilere bakılırsa kostümler, Rainbow Six Siege için oldukça ürkütücü olduğunu görmeden bile anlayabiliriz. Fakat bana göre en iyisi, kesinlikle, titreme ile uygun bir canavara dönüşen Smoke. Sızdırılanların arasında bir kaç Cadılar bayramı için olmayan kostümde var. Maskesiz bir Caveira ve yüz üstü boyanmış bir Gridlock kostümleri tamamlıyor, ancak tam olarak nasıl yayımlanacakları belli değil.

:: Rainbow Six Siege’in 2019 Cadılar Bayramı kostümleri hakkında düşünceleriniz nedir?

Daha Fazla İçerik
The Elder Scrolls V
The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!