Rainbow Six Siege sınırlı bir süre için ücretsiz

Ubisoft’un mükemmel takım tabanlı taktik atıcı Rainbow Six Siege, önümüzdeki haftasonu sınırlı bir süre için ücretsiz olarak oynanebilecek. PlayStation 4Xbox One ve PC‘deki bütün oyuncular 15 Şubat – 20 Şubat tarihleri ​​arasında oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.

Bedava hafta sonunun ardından eğer ki oyunu satın almaya karar verirseniz, çoğu oyunda olduğu gibi Rainbow Six Siege‘de de oyundaki verileriniz bir bir kaydedilmiş olacak. Satın aldığınızda ise bu veriler silinmemiş, kaldığınız yerden devam edebiliyor olacaksınız. Gerçekten ücretsiz bir şekilde oynanıp, bu aşamaların kaydedilmesi de oldukça güzel bir nokta. Bir diğer güzel nokta ise bu ücretsiz etkinliğin bütün platformlara özel olması hiç şüphesiz.

Rainbow Six Siege’i daha önce oynadınız mı?

Rainbow Six Siege‘in ücretsiz haftasonu hakkında daha fazla ayrıntı için oyunun web sitesini inceleyebilirsiniz.

Diğer Siege haberlerinde, Chimera Operasyonu olarak da bilinen 3. yıl Sezon 1 içeriği, 19 Şubat’ta gelecek test alanıyla başlayacak. Ayrıca, 6 Mart’ta tüm platformlarda tüm oyunculara sunulacak. Ayrıca, işbirliği modu Outbreak, 6 Şubat – 3 Nisan tarihleri ​​arasında sınırlı bir süre için tüm sisteme gelmeden önce Siege’in test sunucusuna 20 Şubat’ta başlıyor.

Ubisoft, Chimera Operasyonu hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak ve Outbreak modu, bu ayın sonlarında Montreal‘de Siege’in profesyonel turnuvasında paylaşılacak. Ayrıca bu yayın sırasında Ubisoft gelecek Operatör karakterleri hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Ubisoft’a göre, oyun 25 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip.

:.Peki ya siz oyunu oynamayı düşünüyor musunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed