Razer

Razer bu ay dijital oyun mağazasını kapatacak

Oyun donanımı üreticisi Razer, bir yıldan az bir süre önce açılmış dijital oyun mağazasını bu ay kapatıyor. Razer, mağazada yayınlanan bir duyuruda, şirketin oyun satışlarının yeniden düzenleme planlarının bir parçası olarak 28 Şubat’ta sona ereceğini söyledi. İyi haber, şirket mağaza üzerinden yapılan ön siparişleri almaya devam edecek ve daha önce satın aldığınız tüm oyunlar, 28 Şubat’tan önce anahtarları aldığınız sürece (Steam veya Uplay) çalışacaktır.

Razer

Size harika dijital oyun anlaşmaları önermek ve sunmak bizim için bir ayrıcalık oldu. Müthiş topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için çok şanslıyız. Desteğiniz ve tüm bunları mümkün kıldığınız için teşekkür ederiz.

Razer bu ay dijital oyun mağazasını kapatacak

Şirket kullanıcılara oyunlar, kuponlar, donanımlar ve daha fazlası için sanal paralar takas edebileceği “Razer Gold ve Silver“ödül programları aracılığıyla oyunlar sunmaya devam edecek. 2018 Nisan’da açılan Razer Game Store, Razer çevre birimlerinde bazı özel oyun indirimleri ve teklifler sundu. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Kasım 2017 ücretsiz PS Plus oyunları duyuruldu
%d blogcu bunu beğendi: