Razer

Razer, Xbox One ve Pc İçin yeni donanımlar üzerine çalışıyor

Last updated:

Razer, Xbox One için kablosuz tenkeyless klavye üretimine başlıyor, iddialara göre bu yeni ürünler 249.99$ olarak piyasaya sürülecek.

Razer ürünü, yerleşik ve takılı bir fare pedi ile tenkeyless bir klavye önünüze sunuyor (yani normal boyutlu klavyelerden daha küçük ve 87 tuşa sahip klavyeler). Ayrıca, fare hakkında bir bilgi verelim, fare, 5G gelişmiş optik sensör ile donatılmış son derece kullanıma uygun bir fare. Takılı bulunan fare pedi ve kablosuz klavye ile, titreşimleri hissedebilme imkanınız olacak,

Ayrıca, eklenecek önemli notlardan biri ise, bunun Xbox One için özel olarak hazırlanmış ilk donanımlardan biri olmasıdır. Tabii ki PC’de de kullanılabilir, böylece iki platformda da satın alınabilme imkanı olacak.

Razer’ın bu cihazla sunduğu deneyimin iyi olduğunu ancak biraz daha ucuz olmasını isteyen kullanıcılar var.

Daha iyi kullanım seviyeleri için  Xbox One platformuna ait, klavye ve fare sinyallerinizi kullanılabilir olarak tanımasını sağlayan XIM Apex adlı yazılımı kullanabilirsiniz. Bu şekilde, herhangi bir klavye ve fareyi kullanabilirsiniz. Böylece konsolda en iyi birinci şahıs nişancı deneyimini yaşayabilme imkanınız olacak.

Apex yazılım yöntemi, özellikle yazılımı bir USB’ye indirmek için ve Xbox One platformuna bağlanmaya ihtiyaç duyuyor. bu Kontrolör kullanan kullanıcılara bir avantaj sağlayacak, tabi ki her iki koşulda, hem kontrolörün hem de klavye ve farenin, biz oyuncular içinde ki yerleri her ne kadar farklı olsa da, oyun dünyasında kaybolmak için bir eski bir Joystcik bile bizlere yeterli.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Age of Empires: Definitive Edition
Age of Empires: Definitive Edition’un kapalı beta tarihi duyuruldu