Red Dead Online

Red Dead Online’nın gelecek olan güncellemesi ile yeni modlar eklenecek

Last updated:

Red Dead Online hala beta aşamasında fakat Rockstar Games, gelecek hafta 26 Şubat Salı günü yapılacak güncelleme ile daha fazla karşılaşma modu, yeni yarışlar, rekabetçi balıkçılık, oyun geliştirmeleri, silahlar ve daha fazlasını getirerek oyunu daha da geliştirmeye hazır.

Yaklaşan Red Dead Online güncellemesi  “yıkıcı oyuncu davranışı” konularına da değinecek. Gelecek Salı gününden itibaren, geliştiriciler yeni içerik ve haftalık promosyonlara göz atmanızı öneriyor. Red Dead Online’a gelen en büyük eklenti, oyuncuların koruyucu Altın Zırh Giysisine sahip olmasını sağlayacak olan “Fool’s Gold Free Roam” etkinliğidir.

Red Dead Online’nın gelecek olan güncellemesi ile yeni modlar eklenecek

Yapmanız gereken sadece zırhı olan kişiyi bulup yok etmelisiniz. Daha sonra, öldürme ve puan kazanmak için geleni geçeni yok edebilir ve suikast yapabilirsiniz. Bu aslında Call Of Duty’den elde edilen yok edici bir güç gibidir, bu yüzden elinizde iken en iyi şekilde yararlanmalısınız. 

Balık avlama meydan okuması artık Red Dead Online’ın “Rekabetçi Mücadelesi” listesinin bir parçasıdır. Yarışma sırasında, seçtiğiniz yarışma tipine bağlı olarak yem, çubuk ve yem dahil tüm gerekli aksesuarları alacaksınız. Yarışmaya katılan oyuncular herhangi bir felaket için endişelenmek zorunda kalmayacaklar. Kazanmak için, toplam balık ağırlığı en yüksek olan oyuncu kazanacağı için en büyük balığı yakalamak zorundasınız. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in oyuncu sayısı açıklandı