Red Dead Online

Red Dead Online için yeni bir güncelleme yapıldı

Bugün Red Dead Online için büyük bir güncelleme yapıldı. Yapılan güncellemeye birlikte oyunda harika değişiklikleri meydana geldi ve gelmeye devam edecek. Rockstar Games, Red Dead Online’ın beta sürümü için muhteşem içeriklere sahip bir güncelleme yaptı. Güncelleme ile birlikte günlük mücadeleler, Nadir Av Tüfeği silahları, yeni kıyafetler eklendi. Ayrıca güncellemeyle birlikte oyuna yeni ifadeler eklendi.

Red Dead Online için yeni bir güncelleme yapıldı

PlayStation 4 kullanıcılarına duyuracağım harika haber ise, kullanıcılar yeni “Jawbone Knife” silahına erkenden erişebilecekler. Bugünden itibaren 5 Mart’a kadar oyuna giriş yaptığınız zaman  bir kurtarma malzemesi teslimatı ve nadir cephane sahibi olacaksınız.  Ayrıca yapılan bu güncelleme bugünle kalmıyor, gelecek yeni bir etkinlik eklenecek. Diğer haftalarda Hedef Yarışları, Balıkçılık Mücadeleleri ve yeni “Showdown” Modları oyuna dahil edilecektir. Eklenen yeni silahlar arasında “Rare Shotgun” ve “Evans Repeater” bulunuyor.

Red Dead Online
Red Dead Online için yeni bir güncelleme yapıldı

Rockstar Games güncellemenin detaylarıyla ilgili bunları açıkladı:

Güncellenmiş Oyuncu Radarı ve Görünürlük: Daha uzun mesafelerdeki oyuncuların görünürlüğünü azalttık, bu nedenle şimdi konumunuz siz yakınlarda olmadıkça diğer oyunculara gösterilmeyecek ve harita üzerinde daha agresif rakipler tarafından hedef alınma olasılığını en aza indirecek. Buna sesli sohbeti haritanın her yerinden oyuncular yerine yakın mesafeye sınırlandırmak da dahildir. Aşırı agresif oyuncular haritadan, giderek artan karartma noktalarıyla vurgulanır. Oyun tarzınız daha düşmanca olursa, harita konumunuz daha koyu ve daha uzak görünür hale gelecektir.

Daha Kolay Görüşmeler ve Kan Davaları: Diğer oyuncularla olan kavgaları, bir ölümden sonra rakiplerine ve takımlara karşı başlatılabilecek kan davalarını tetiklemek için daha kolay olan zamanlanmış mini-ölüm eşleşmelerine dönüştürün. Alternatif olarak, görüşme sistemine benzer güncellemelerle bir ölümden sonra daha hızlı bir geçici ateşkes başlatılması olacaktır.

Gelişmiş Kanun ve Ödül Sistemi: Yüksek bir ödül kazanmak için yeterince sorun çıkarırsanız, bir NPC Ödül Avcıları kadrosunun size ulaşma şansı artar. Ödül ne kadar yüksek olursa, takipçileriniz o kadar ısrarcı olur… dikkat edin!

Red Dead Online şu anda Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında mevcut. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
PlayStation kredi kartı kullanan oyunculara bonus yağdırdı