Red Dead Redemption 2

Red Dead Online kullanıcıları için hediyeler verilmeye başlandı

Last updated:

Red Dead Online oyuncularına, oyun içi dağıtılan hediyeler, daha bugünden itibaren hayranlık uyandırmaya ve oyuncuları şaşırtmaya başladı. Rockstar Games firmasının oyuncular için verdiği oyun içi  hediyeler kullanıcılarının beğenisini topladı ve toplamaya da devam ediyor. Red Dead Redemption 2 de bir hafta önce 1.05 güncellemesinin yayımlanmasının yanı sıra, Rockstar Games, yapılan lansman ile 20 Aralık arasında Red Dead Online beta oyuncularının beğenilerini toplayacak bir yenilik olacağını açıkladı. Bugünden itibaren verilen hediyelerle de bu yenilikleri görmeye başladık.

Rockstar Games bu öğleden sonra, bazı oyunculara için vaat edilmiş olan 15 Gold Bar ve nakit hediyenin bugünden itibaren verileceğini belirtti.

Rockstar Games firmasına göre tek yapmanız gereken,Red Dead Online moduna bir sonraki girişinizde karakterinizin dengesini kontrol etmektir. Şu anda Red Dead Redempiton 2 oynuyorsanız ve hediyeleriniz gelmediyse hemen oyunu tamamen kapatın ve yeniden başlatın.

Hala hediyeleriniz gelmiyor ise birkaç gün daha bekleyin. Rockstar Games tüm bu hediyelerin herkesin oyun hesabına, en geç 24 Aralık’ta geleceğini söyledi. Eğer 24 Aralık tarihinde dahi hediyelerinizi almamış olursanız, bir destek bildiriminde bulunmanızı tavsiye ederiz.

Bizlere tam bir vahşi batı heyecanı yaşatan, oyunun gerçekçiliğini üst seviyelerine getiren, kovboyluğu bizlere tattıran, gerek çölde sürü kovaladığımız, gerek atlara çobanlık yaptığımız efsanevi yapımlardan  biri olan Red Dead OnlineRed Dead Redemption 2 sadece PlayStation 4, Xbox One için mevcut halde.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Division 2 yetenek hatası çözüldü
The Division 2 yetenek hatası çözüldü