Red Dead Redemption 2 modlarından biri sizi kuşa dönüştürüyor

Vahşi batının üzerinde kanat çırpmak.

Last updated:

Red Dead Redemption 2, inanılmaz derecede ayrıntılı bir oyundur. Birini öldürürseniz veya birçok kimseyi öldürürseniz, cesetlerinin parçalanmalarını izleyebilirsiniz. Ancak, sizi de öldürmek isteyen diğerleri de göz önüne alındığında, sürekli gözetim altında olmak zorundasınız ve bu nedenle manzaradan keyif alamıyorsunuz. Jedijosh920’nin kuş modu, bir kuş olmanıza ve gökyüzüne doğru kanat çırpmanıza izin verir, böylece sizi öldürmek isteyen diğerlerinden kaçınır.

Kuşlar, yalnızca vuruldukları takdirde veya bir oyuncu onlarla çok hızlı bir şekilde yere çarptığında ölebilir, ancak aksi takdirde, bu stressiz bir deneyimdir. Kontrol edebileceğiniz kuşlar, çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Bir papağan olabilir ve manzaraya bakıp kalabilirsiniz ya da Amerika’da görkemli bir kartal olup da uçabilirsiniz veya diğer kuşları deneyebilirsiniz.

Kuşlar, modellenirken o kadar özen gösterilmiş ki, modellemelerdeki detay seviyesi oldukça şaşırtıcı bir seviyede. Bazıları normal olarak erişilemeyen yerlere bunun gibi modlarla erişilebileceği için, bunun yaklaşmakta olan bir DLC’nin parçası olabileceğine dair bir ipucu olduğuna inanıyor, ancak hikayenin ne içereceğine dair hiçbir ipucumuz yok.

Bu mod, yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 için geçerli. Fakat umarım, jedijosh920’nin kuş modu, diğerlerini Red Dead Redemption 2’de eğlenceli modlar yapmaya teşvik eder.

Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Red Dead Redemption 2 haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Peki siz modu nasıl buldunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Black Desert Online inci dükkanına yeni güncelleme geldi!