Resident Evil 2

Resident Evil 2 oyununun demosunda bir açık keşfedildi

Last updated:

Resident Evil 2 oyunu için bildiğiniz üzere 30 dakikalık bir demo  yayımlanmıştı, bunun üzerine geçtiğimiz süre zarfında oyuncular tarafından demonun içine bir açık keşfedildi!

Oyuncular için yapılan ve oyunculara sadece tek bir yol üzerinde devam edip, yaşama ya da ölme şanslarının sunulduğu bu demoda keşfedilen açığın oyuncuların üzerindeki zaman kısıtlamasını kaldırmaya yönelik olduğu anlaşıldı!

Oyuncular keşfettikleri açıklar ile oyunda kendi başlarına buyruk bir şekilde hareket edip, oyunda istediklerini yapabilme imkanını elde ediyorlar. Ancak bu demo da bulunan açık sadece PC platformunda işe yarıyor, bu yüzden Konsol oyuncularının ahını aldığımızı duyar gibiyim.

Ayrıca oyuncular oyun için bir “Speedrunners Challenge” yarışını gerçekleştirmeye başladı, şu anki demoyu en hızlı sürede bitirme rekoru 2 dakika 55 saniye olarak kayda geçildi, eğer sizde bu rekoru kırabileceğinizi düşünüyor, kayıtlarda birinci olarak yerinizi almak istiyorsanız hiç durmadan hemen Resident 2 Evil oyununun demosunu indirin, rekor videosunu izlemek isteyenler için, videoyu buraya bırakıyoruz;

Bu demo 31 Ocak tarihinde kadar piyasada aktif olarak bulunacak ancak, 31 Ocak tarihinden sonra bu demoya erişim hakkınız olmayacak, tam oyun ise 25 Ocak tarihinde çıkış gösterip PC, Xbox one ve PlayStation 4 platformları için raflarda yerini almaya başlayacak. Bize kalırsa bu efsanevi yapımı kaçırmamalısınız. Hemen şu anda Steam üzerinden 209,00 Türk Lirası karşılığında PC platformu için oyunun ön alımı gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
A Hero Nobody Knows
One Punch Man: A Hero Nobody Knows duyuruldu