Resident Evil 2

Resident Evil 2 için yeni bir fragman yayımlandı

Geliştiricileri Capcom, Rockstar San Diego, Tiger Electronics, Factor 5 ve Capcom Production Studio 3 olan Resident Evil 2 için yeni bir fragman yayınlandı.

Fragman, kahramanların bazıları oldukça patlayıcı olan ölümsüz gruplarla mücadele ettiğini gösteriyor. Hunk‘ın oyunun standart insan zombileri, zombi köpekleri ve korkutucu bir adam da dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşı karşıya olduğunu görüyoruz.

Son kısımda, maskeli kahramanımızın yenildiğini ve oldukça ürkütücü olduğunu görüyoruz.

4th Survivor” senaryosunun kilidini açmak ve Hunk olarak oynamak için, ilk önce oyununuzu Leon veya Claire ile tamamlamanız gerekiyor.

Bunu yaptıktan sonra, oyunu ikinci oyunda karşıt karakterle tekrar tamamlamak zorundasınız. Bundan sonra senaryoyu kontrol etmekte özgürsünüz.

Bunu yenmeyi başarırsan, bir tofu parçası olarak oynayabilirsin. Şaka yapmıyorum, orijinal Resident Evil 2‘deki gibi “Tofu Survivor” senaryosu geri döndü ve dev bir tofu parçası olarak oynayabilirsiniz.

Resident Evil 2 şimdi PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanılabilir. Ayrıca yaklaşık 21 yıldan beri PSOne için de mevcut.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Fragmanı YouTube üzerinden izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
PlayStation Store
Sony, 2018 yılında Microsoft ve Nintendo’dan daha fazla gelir elde etti