Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake yeni DLC’si yarın piyasaya sürülecek

Bir önceki yayımlamış olduğumuz “Resident Evil 2 Remake için The Ghost Survivors DLC’si ekleniyor” haberimizde Resident Evil 2 Remake için yeni bir DLC ekleneceğini açıklamıştık, yeni eklenecek olan The Ghost Survivors DLC’si yarın piyasaya sürülüyor!

The Ghost Survivors, Resident Evil 2 Remake için 3 yeni senaryo ekliyor!

The Ghost Survivors DlC’si, Resident Evil 2 Remake ana hikayesi içerisinde tanıştığınız karakterleri tema alan 3 yan senaryoyu oyuna dahil edecek, ayrıca bu 3 yan senaryoyu 3 farklı kişi üzerinden oynama imkanına sahip olacaksınız. Ancak Resident Evil 2 Remake’in yeni The Ghost Survivors DlC’si içerisinde ekipman bulmanız o kadar kolay olmayacak, maalesef sırt çantalı olan zombileri öldürmeden haritada ekipman ve materyal bulamayacaksınız. Tüm ekipman ve materyaller, sırt çantası olan zombilerin çantalarında bulunacak.

The Ghost Survivor DLC’sinin, Resident Evil 2 Remake için ekleyeceği yan senaryolar şöyle;

  • No Time To Morun
  • Runaway
  • Forgotten Soldier

Resident Evil 2 Remake

Yan senaryolardan biri olan No Time to Mourn’da, Gun Shop Kendo‘nun sahibi Robert Robert Kendo olarak hikayeye devam edecek, Runaway senaryosunda ise bir belediye başkanının kızı olan Katherine Warren olarak hikayeye yön vereceğiz, bir diğer yan senaryo olan Forgotten Soldier içerisinde ise USS ajanı Ghost olarak oynayacağız. Forgotten Soldier hikayesi, Capcom’a göre tecrübeli oyuncuları bile zora sokacak yeni ve zırhlı zombi ordularını içeriyor.

Resident Evil 2 Remake, geçen ay piyasaya sürülmüştü, ancak beklenenin aksine Resident Evil 7’nin oyuncu sayısını kısa sürede üçe katlamayı başardı. Resident Evil 2 Remake için ücretsiz yayımlanacak olan The Ghost Survivors DLC, 15 Şubat tarihinde yani yarın yayımlanacak. The Ghost Survivors hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için oyunun resmi sitesine göz atabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için beklemede kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: WWII yeni canlı aksiyon filmi yayımlandı