Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake’in 1998 yıllarındaki kostümleri şu anda mevcut

Last updated:

Capcom, hem Leon hem de Claire için klasikleşmiş olan Resident Evil 2 Remake‘in 1998 kostümlerini açıklamıştı. Ocak ayında oyundan kaldırılan kostümleri şimdi tekrar kullanabilirsiniz. Hem de ücretsiz bir şekilde. Kostümler Ghost Survivors DLC ile geri geldiler. Artık PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kostümlerin kilidini açabilirsiniz. Eğer PlayStation 4 platformunda kilidi açamıyorsanız bölgesel mağazanız henüz güncelleme yapmamış demektir.

Resident Evil 2 Remake’in 1998 yıllarındaki kostümleri şu anda mevcut

Yani almak için güncellemeyi beklemek zorundasınız. Bu sorun Xbox One üzerinde bulunmuyor. Orada hiçbir sorun yaşamadan kolayca indirebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden Steam‘den de kostümleri ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ek olarak, Capcom dün üç farklı karakterin nasıl oynandığını gösteren The Ghost Survivors‘ın tanıtım fragmanını yayımladı.

Ghost Survivors DLC tanıtım fragmanını izlemediyseniz mutlaka izleyin. Resident Evil 2 Remake kullanıcılarının bugünlerde çok şanslı olduklarını belirtmeliyim. Resident Evil 2 Remake, şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için mevcut. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Beyond Good And Devil 2
Beyond Good and Evil 2 yayımlanacak mı yoksa askıda mı kalacak?