CD Projekt Red

RİME’nin tasarımcısı, Cyberpunk 2077 için CD Projekt Red ekibine katıldı

Last updated:

Cyberpunk 2077, bazı müthiş yetenekler alıyor; RİME’nin tasarımcısı, ekibi desteklemek için Ocak 2019’da CD Projekt Red’ ekibine katılacak.

Geliştirici CD Projekt Red’in merakla beklenen RPG Cyberpunk 2077 için çıkış tarihlerini tartışmayacaklarını söyledi. Ancak, iyi bir ekip kurmak için bazı mükemmel yetenekleri alıyorlar gibi görünüyor. Yakın tarihli bir açıklamada, Tequlia Works Lider Düzey Tasarımcısı Manuel Mendiluce, RİME geliştirme stüdyosundan ayrılıp CD Projekt Red ile birlikte çalışmaya başlayacaklarını belirttiler.

Twitter’dan alınan haberlere göre, Mandiluce Noel tatili öncesinde duyuru yaptı. Mendiluce, Deadlight, The Sexy Brutale ve RİME gibi oyunlarda ve Tequlia Works ile birlikte çalıştığı sekiz harika yılının olduğunu vurguluyor. Ancak, kasvetli iken Ocak 2019’dan başlayarak CD Projekt Red’e katılacağını söyledi.

Bu hem Mendiluce hem de CD Projeckt Red’in geliştirme ekibi için büyük bir kazanç demektir. Tequlia Works‘de, Witcher gibi büyük bir oyunda ismi bulunmasa da, RİME için çok önemli bir tasarımcıdır.

CD Projekt Red dünyanın en iyi geliştiricilerinden bazılarına sahip olsa da, bu hem ekip hem de son ürünleri için oldukça kolay bir kazançtır.

Bu arada, Cyberpunk 2077 hakkında bir söylenti olmuştur. Polonyalı bir analist 4. 2019 çeyreğinde çıkış tarihini tahmin ederken, CD Projekt Red, tatil hediyelerine yetiştireceklerine dair bir konuşma yaptı.

Cyberpunk 2077 için bilinen bir çıkış tarihi yok, ancak PC, PS4 ve Xbox One’a geliyor olacak. Oyunu şu anda Amazon’da önceden sipariş edebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Civilization 6
Civilization 6 şimdi sınırlı bir süre için Steam’de ücretsiz!