Ripped Pants At Work için ilk video yayımlandı

Last updated:

Geliştirici Scott Ethington, ilk solo projesi Ripped Pants At Work’in 2018 yılının başında Steam’e koymaktan caydığını belirtti.

Geliştirici Scott Ethington, farklı bir tarz oyun yaparak bu kavramı bir adım daha ilerletmeye karar verdi. Hepsinden önemlisi, yeni bir pantolon bulma konusunda çok gizli bir oyun olacak!

Ripped Pants At Work, işyerinde normal ilk günlerinizdeki gibi başlar. Toprakta bir kalem bulduktan sonra onu almak için eğilip aniden pantolonu olmayan bir kişi olursunuz. Tabii ki, pantolonunuz olmadan iş arkadaşlarınızla yüzleşmek çok utanç verici olacaktır, bu yüzden yeni bir pantolon çifti keşfederken onlardan ve toplumun geri kalanından gizlenmelisiniz.

Ripped Pants At Work, sizinle göz teması kurmamak için yerlerin ve kişilerin bulunduğu bir şehrin tamamını içerir. Karşılaştığınız herkesten stratejik olarak kaçınarak, çalıların altında, perdelerin altında ve kapıların arkasında gizlemeniz gerekecek. Çok fazla insan tarafından yakalanırsan kovulursun ama endişelenmenize gerek yok! Ayakkabılarınızı doldurmak için yeni, rastgele oluşturulmuş bir çalışan bulacaksınız ve bu kabus ile bir daha yüzleşeceksiniz.

Ripped Pants at Work  şu anda PC ve Mac için geliştirilmekte ve Ocak 2018’de bir süre piyasada kalması bekleniyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz . Oyunun ilk resmi fragmanını haberimizin en üstünden izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Microsoft, Xbox One X stoğunu çoğaltmaya çalışıyor