Rock of Ages 3: Make & Break

Rock of Ages 3: Make & Break önümüzdeki yıl bizlerle buluşacak

Zamanda yolculuk yapmaya hazır olun!

Zamanda yolculuk yapmamızı sağlayan “rekabetçi kule savunması” oyunu Rock of Ages 3: Make & Break, 2020 yılının başlarında başka bir netice daha alacak. Bir kez daha köylülerin evlerinde kayaları yuvarlama fırsatına sahip olacağız ve farklılık olarak bu sefer yerleşim yerlerini arkadaşlarınızla oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlayan seviye oluşturma sistemi var.

Tarih boyunca ilerleyen tek bir oyuncu kampanyası var. Ayrıca küçük bir çarşı modu var. Boulder Avalanche’da üssünüzü kaya saldırılarına karşı savunuyorsunuz. Humpty Dumpty modunda, meşhur kırılgan yumurta adamı nazikçe tehlikeli saldırılardan kurtarmalısınız. Oyunun geliştiricisi ACE Team‘ın, mizah anlayışının Rock of Ages 3: Make & Break oyununda büyük bir parçası olduğunu görmek güzel. Aşağıdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Rock of Ages 3, yüz yüze klasik kaya, büyük yumruk şeklinde bir kaya ve dev bir peynir çarkı dahil olmak üzere 20’den az kayanın bulunmadığı bir yerde bulunacaktır. Bunun tarafından ezildiğini hayal etmek bile oyuncuları heyecanlandırıyor. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Zamanda yolculuk yapmaya hazır mısınız!?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Dark Mod 2,07 güncellemesi yayımlandı
The Dark Mod oyununun yeni sürümü yayınlandı