Rocket League

Rocket League oyununda farklı platform oyuncuları beraber oynayabilecek

Geliştiricileri Psyonix ve Panic Button Games olan Rocket League oyununun oyuncuları artık farklı platformlardaki oyuncularla aynı maçlara katılabilirler.

Rocket League oyununa gelen güncelleme için herhangi bir indirme işlemine gerek yok. PlayStation 4 platformundaki oyuncular Switch ve Xbox oyuncularıyla artık aynı maça girebilirler.

PlayStation 4 oyuncuları zaten PC platformundaki oyuncularla oynayabilirler. Önceden Xbox ve Switch platformları için aynı şey geçerli değildi.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık PlayStation 4 oyuncuları Switch ve Xbox oyuncuları ile artık aynı maça girebilirler.

Eğer sizde oynamak istiyorsanız Ana Menüden Oynaya basıp Özel Maç’ı seçin, ardından özel maç oluştur ya da katıl tuşuna basıp oynayabilirsiniz.

Psyonix duyurusunda yazısında oyuna gelen güncellemeyi “yılın ilk güncellemesi” olarak açıkladı. Artık çapraz platform desteği oyunda mevcut.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız buraya tıklayarak PlayStation‘ın resmi sitesindeki açıklamaya göz atabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Hyper Jam
Hyper Jam oyununun çıkış tarihi resmi olarak açıklandı