Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary, Xbox One için yakında piyasaya sürülecek

Salt and Sanctuary, 6 Şubat’ta Xbox One platformunda piyasaya sürülecek.

Ayrıca oyunun Xbox One lansmanı sırasında 17.99 $ gibi bir fiyatı olacağı açıklanmıştı.

Ska Studios’un Kurucu Ortakları Michelle ve James Silva, oyunu kendi açıklamalarıyla Xbox One’a getirmekten çok mutlu görünüyorlardı:

Xbox,  Ska Studios için bir şirket olarak bizim için ne kadar önemli olduğu için kalbimizde özel bir yere sahip, bu yüzden bu buluşmayı gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bize bir Xbox One limanı talep eden e-posta gönderen herkes, artık ürpertici yaratıcılığımızın tadını çıkarabilecek! ”dedi.

Salt ve Sanctuary oyununun nasıl bir oyun olduğunu merak edenler için, oyun uzak bir adada uyanan bir gemi enkaz ekibinin bir üyesinin hikayesini anlatıyor. Kısa bir süre sonra karaktere gemi enkazında kaybedilen prensesi bulmak için bir görev verilir.

Salt and Sanctuary ayrıca derin RPG mekaniğine, tonlarca farklı eşyaya, silaha, oyuncuların etrafta gezebileceği bir yetenek ağacına ve hatta kooperatif özelliklerine sahiptir.

Salt ve Sanctuary, Nintendo Switch, PC, Mac, Linux, PS4 ve PS Vita platformlarında mevcut, ancak oyunu henüz almadıysanız, 6 Şubat’ta Xbox One platformunda satın alabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Last of Us Part II
The Last of Us Part II için dinamik bir video yayımlandı