Sanctum 2 Humble Bundle Store’da ücretsiz

Last updated:

Humble Bundle Store’da ücretsiz oyun fırsatlarının ardı kesilmiyor. FPS kule savunma oyunu olan Sanctum 2 Humble Bundle Store’da tamamen ücretsiz!

Sanctum 2, aslında oldukça iyi olduğunu düşündüğüm FPS kule savunma hybir bir oyundur. 15 Mayıs 2013 tarihinde Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Sanctum 2 şuanda Humble Bundle Store’da ücretsiz. Oyunu hemen buradan ücretsiz olarak sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Ek olarak Steam Sonbahar İndirimleri de geldi çattı. Hem Kara Cuma Humble Bundle Store indirimleri olsun, hem de Steam Sonbahar İndirimleri olsun gerçekten bu haftalarda çok para harcayacağız gibi.

Humble fiyatlarının çoğu, Steam Sonbahar İndirimleri’nde sunulan oyunların fiyatlarıyla aynı. Ancak Humble Store satın alımlarının belirli bir yüzdesi sağlam hayranları desteklemekte ve onların sizlere bedava oyun vermesi de an meselesi. Humble Bundle Fall Sale adı altındaki indirimler ve Steam Sonbahar İndirimleri 28 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca Kara Cuma’ya özel oyun ekipmanlarında da büyük oranda indirimler mevcut.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Overwatch kısıtlı bir süre için indirime girdi