Sekiro Shadows Die Haziran ayına kadar toplam 3.8 milyon kopya sattı

Sekiro Shadows Die, sadece birkaç ay içinde çok sayıda kopya satarak mevcut neslin en başarılı yeni oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Software‘in ana şirketinden Kadokawa, oyunun 30 Haziran itibariyle 3.8 milyon kopya sattığını doğruladı; bu, yepyeni bir tür ve oyun için mükemmel bir sonuç hiç şüphesiz.

Sekiro Shadows Die mükemmel ve bir o kadar da zor bir oyun olduğundan bu yüksek satış rakamını sonuna kadar hak eden bir yapım. Souls serisinden belirgin bir şekilde farklı olsa da, oyun, hiçbir From Software fanının kolay bir şekilde oynayamayacağı zorlu bir oyun.

From Software’in, Sekiro ile biraz farklı bir şeyler denemekten mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun büyük ölçüde yeni seri jitter’lere tebeşirlenebilecek birkaç mekanik sorunu var, ancak enerjisi ve heyecanı çoğunlukla kusurlarını telafi ediyor. Evet, Sekiro zaman zaman düpedüz sadist olabilir, ancak güçleriyle yüzleşmek için bushido (veya eski inatçılık) olanların kanlı iyi vakit geçirmeleri gerekir.

Sekiro Shadows Die Twice’de oyuncular tek silahlı kurt rolünü üstlenerek intikam yolculuğuna başladılar bile. O ne diyecek olursanız da hemen aşağıda ilgili bilgilendirmeyi okuyabilirsiniz.

Sekiro: Shadows Die Twice  ile siz “Tek kollu kurt”, ölümden kurtarıldı haysiyetsiz ve sakat savaşçısın. Eski bir kan çizgisinin soyundan gelen genç bir lordu korumaya bağlı olarak, tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere pek çok kısır düşmanın hedefi haline geliyorsunuz. Genç efendi yakalandığında, hiçbir şey sizi onurunuzu yeniden kazanmak için, hatta ölümün kendisini değil, tehlikeli bir arayışınızda durduramaz.

1500’lerin sonlarında, karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla karşı karşıya kalırken acımasız bir sürekli yaşam ve ölüm çatışması dönemi olan Sengoku Japonya’yı keşfedin. Kanlı bir yüzleşmeyle mücadele etmek için gizli, dikey hareket ve içten başa başa harmanlayan, ölümcül protez araçların ve güçlü ninja yeteneklerinin bir cephaneliğini açığa çıkarın.

Sekiro Shadows Die tüm ülkelerde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir. Ama şimdiden uyaralım, bu oyunu hiç oynamadıysanız sizi birazcık zorlayabilir ^^

:: Sekiro Shadows Die’ı sonuna kadar oynadınız mı? 
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch
Nintendo Switch Blind Box hakkında yeni detaylar açıklandı