Hellblade: Senua’s Sacrifice Nisan ayında Xbox One’a geliyor

Last updated:

Geçen yıl Ninja Theory, eleştirmenlerce beğenilen oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununu PS4 ve PC üzerinde yayınladı. Oyun, korku unsurları ve bulmacaları olan bir İskandinav hikayesine göre yönetiliyor. Gerçekten eşsiz ve hatta rahatsız edici bir şekilde şizofreni gibi akıl hastalıkları ile uğraştırdı. Aldığı beğeni ve ödüller, oyunun Xbox One’a ne zaman geleceğini merak ettirtti ve neyse ki, uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Yakında Xbox One‘da!

Nisan ayında Ninja Theory, Xbox One‘da Hellblade‘i 4K ve HDR gibi Xbox One X’e de ekleyecek. “Oyuncular, seçim yapmak için üç gelişmiş mod seçeneği seçtiler” diyor Ninja Theory. Geliştirilmiş Görseller modu, deneyim boyunca ekstra FX ve görsel kalite sunuyor. Yüksek Framerate modu, oyunu saniyede 60 kare hızında çalıştırıyor ve Yüksek Çözünürlük modu, oyunu 4K’ya kadar dinamik çözünürlüklerle çalıştırıyor. ” İşte aşağıda oyunun tanıtım videosu (fragmanı) bulunuyor:

Hellblade: Senua’s Sacrifice ne kadar olacak?

Oyun 29.99 $’a mal olacak, ancak ön sipariş verenler bu kadar sabırlı oldukları için teşekkür olarak % 10 indirim alacaklar, oyuncular 11 Nisan’da Xbox One‘da oyunu oynamaya başlayabilirler.Bence bu kadar muhteşem bir oyuna değecek bir fiyat. Doların yükselmesi bizi nasıl etkileyecek göreceğiz.

Hellblade: Senua’s Sacrifice

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Stillness of the Wind
The Stillness of the Wind şu anda indirimde