Serial Cleaner Nintendo Switch lansman fragmanı yayımlandı

Önce Worms, şimdi de Serial Cleaner Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Yavaş yavaş tüm oyunlar Nintendo Switch için piyasaya sürülüyor.

Geliştirici iFun4All, ekibin cinayet sahnesindeki clean-em-up, Serial Cleaner’in çok beklenen Nintendo Switch sürümüyle ilgili bir duyuru yaptı. Yapılan bu duyuru, oyuncuları sevindirecek yönde oldu: Oyun bu ayın sonunda Nintendo Switch platformu için piyasaya sürülecek.

Serial Cleaner’ın çok beklenen Nintendo Switch sürümüyle ilgili yapılan en son duyurunun ardından geliştirici ekip iFun4All gergin olduğumuzun farkındaydı. Daha önce ekip, oyunun 2017’de Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini belirtmişti. Fakat yıl sonuna yaklaşmamıza rağmen hala daha oyunun Nintendo Switch sürümüyle karşılaşamamıştık. En sonunda geliştirici ekip bu konuya bir açıklık getirdi.

Serial Cleaner 30 Kasım’da Nintendo Switch eShop’da 14,99 $ fiyatla piyasaya sunulacak.

Oyun 1970’li yıllarda geçiyor. Oyunda profesyonel bir temizlikçi görevindesiniz. Kısa bir süre içerisinde insan kalıntıları ile dağılmış olan suç mahallerini ziyaret ediyorsunuz ve işvereninizin buradaki verdiği iş neticesinde olay mahalini silip süpürüyorsunuz. Elbetteki bu iş söylendiği kadar kolay değil. Olay yerindeki polislere görünmemek de bir o kadar zor.

Serial Cleaner şu anda PC, Mac, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmüş durumda. Oyunun Nintendo Switch sürümü ise yolda. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Ethereal çıkış tarihi açıklandı!
Ethereal oyununun çıkış tarihi açıklandı