Middle-earth: Shadow of War mikro ödemeleri neden çıkarıldı?

Middle-earth: Shadow of War mikro ödemeleri neden çıkarıldı?

Middle-earth: Shadow of War’ın yeni güncellemeleri yolda

Middle-earth: Shadow of War büyük mikro ödeme sistemini bırakıyor. Bir forum günümüzde, geliştirici Monolith, oyunun daha iyi hale getirilmesi için oyuncu geri bildirimlerine yanıt vermek amacıyla önümüzdeki haftalarda ve aylarda oyuna bir takım ücretsiz güncellemeler yayımladığını ve değişikliklerin arasında bazı öğelerin oyun pazarından çıkardığını sızdırdı.

Monolith, “Nemesis Sisteminin temel vaadi, kişisel müttefikleriniz ve düşmanlarınızla dinamik bir açık dünyada ilişki kurabilme yeteneğidir. Piyasadaki Orcs’ı satın alıp daha hızlı ve ek oyuncu paket seçenekleri sunarken, bu seçimin oyunumuzun ve Nemesis Sisteminin kalbini baltalamasının riskli olduğunu anlamaya başladık. Müthiş oyuncu hikayelerini kaçırmanızı sağlıyor. Aksi takdirde bu paketleri aldığınızda, bazı hikâyelerin sistem tarafından otomatik olarak geçildiğini fark ettik. ” dedi.

Ayrıca Shadow of the Tomb Raider tek oyunculu oyunları yeniden sevdirir mi?,  Middle-earth: Shadow of War v1.06 güncellemesi yayımlandı yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Son olarak  TwitterFacebook  ve  Instagram  hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Monster Hunter World
Monster Hunter World Amerika üzerinde de lider oldu