Shakedown: Hawaii

Shakedown: Hawaii için yeni bir fragman yayımlandı

Last updated:

Vblank Entertainment‘daki geliştiriciler, GTA’dan ilham alan oyunları Shakedown: Hawaii için yepyeni bir fragman yayımladılar. Oyun saf kaos gibi görünüyor, aksiyon dolu ve çok eğlenceli, yayımlanmasını nasıl bekleyeceğiz bilmiyorum.

Shakedown: Hawaii ilk olarak Switch Nindies Sunumunda, 2017’de piyasaya çıkacağı söylendi ancak sanırsak o yoldan geri dönüldü. Oyun aslında Nisan 2017 çıkış tarihi için yapıldı, ancak geçen zaman ardından halen daha bir haber almadık.

Yeni “Misyona Ulaşın!” Fragmanı oyunda yaşayabileceğiniz ve yaşatabileceğiniz kargaşayı ortaya koyuyor. Şirketinizi, açık dünya görevlerini tamamlayarak, işletme satın alarak, rakipleri sabote ederek ve “toparlayarak”  kuracaksınız. Bununla birlikte, oyunda “rezonans yapmak” gibi problemlerinizin çoğunun bir silah saldırısı ile insanları biçerek çözüleceğinden eminim, çünkü fragmanda böyle görünüyordu.

Shakedown: Hawaii PC, PS4, PS Vita (çapraz platform), Nintendo Switch ve 3DS için 2019’da piyasaya sürülecek. Vblank, dün 01:00’de YouTube kanallarında oyunun canlı yayınını yapıldı. Aşağıdan, oyun için yeni fragmanı görüntüleyebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Need for Speed: Heat için bir oynanış videosu yayımlandı