Sid Meier’s Civilization VI şimdi iPad’de!

Last updated:

Aspyr Media, bugün oyunun ilk 60 dakikasını ücretsiz oynayabileceğiniz Sid Meier’s Civilization VI oyununu iPad için piyasaya sürdü. Oyunun iPad fiyatı ise şuanda 59,99 $.

Steam’de şuanda 109,5₺’ye düşen Sid Meier’s Civilization VI‘nın iPad fiyatı gerçekten bilgisayara kıyasla cepleri yakıyor. Tabikide oyunun Steam üzerinde indirme olmasını bir kenara bırakacak olursak, oyun PC’de 219₺ gibi bir fiyata satılıyor.

Sid Meier’s Civilization VI’yı iPad’den oynayabilirsiniz!

Geçtiğimiz sene Sid Meier’s övgüye değer strateji oyun serisinin en yeni oyunu olan Civilization VI‘yı PC platformu için piyasaya sürdü. Oyun önümüzdeki yıl ilk büyük genişlemesine kavuşacak. Fakat bundan önce Aspyr Media oyunu iPad’de piyasaya sürdü.

Bu, Sid Meier’s Civilization VI oyununun ana hattı olan Medeniyet serisinin ilk adını iOS’ta oynatılabilecek hale getiriyor. Oyun arayüzü dokunmatik kontrollerle çalışmak en baştan yapılmıştır. Şaşırtıcı bir şekilde oyun, iPad’de 59.99 $ ‘dan fiyatlandırılacak . Ancak şuan 29.99 $’ lık bir indirimle satışa sunulacak. Bu sadece temel oyunu içerdiği için oyuncular daha önce piyasaya sürülen DLC içeriğine veya açılımlarına erişemeyecekler.

Bununla birlikte, oyunun ilk başlarının ücretsiz olarak oynanabilir olması da oyuncuların bu oyunu satın alıp almayacakları konusunda bir fikir sahibi olmasını sağlar ve oyuncular oyunu alıp almayacaklarına karar verebilirler. Oyunun iPad sürümü, normal çok oyunculu modlara ek olarak yerel çok oyunculu içeriyor. Oyun, iOS 11’de düzgün olarak çalışıyor ve yalnızca iPad Air 2, iPad 2017 veya iPad Pro cihazları için kullanılabilir durumda.

Hemen aşağıdan oyunun iPad sürümü için lansman fragmanına göz atabilirsiniz:

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 için yeni bir güncelleme yayımlandı