Skull And Bones oyununun ekibide sağlam olunca heyecan olmuyor değil.

Ubisoft’un bir süredir hazırladığı yeni oyun olan Skull and Bones hakkında yeni ve önemli bilgiler verildi. Oyunun ana konusu deniz savaşları olup, Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununun deniz ile ilgili kısımlarını yapan ekip grafiklerini üstlendi. Assassin’s Creed oyununda tabii bildiğimiz gibi deniz savaşları ayrı bir önem gördü. Bu nedenle yeni oyunda aynı ilginin olmasını ümit ediyoruz.

Başlıkta belirttiğim gibi Ubisoft bu oyun hakkında yeni bilgilerde bulundu. Ubisoft adına konuşan  Justin Farren verdiği bilgide “Assassin’s Creed ile olan tecrübeleriniz söz konusu olduğunda, Assassin’s Creed‘in kalabalığın içinde olan bir suikastçi olma konusunu tecrübe ettiriyor ve bizim yapmak istediğimiz oyun bu değildi. Biz, büyük, devasa gemilerin güçlerinin baskın olduğu bir şeyler yapmak istedik. Fark edeceksiniz ki, “Gemi pornosu.” olarak adlandırdığımız detaylar ile karışıklıklar üzerine odaklandık ve gemilere can verdik, kendi başlarına bir karakter yaptık, işte bizim istediğimiz şey buydu.” diye söyledi.

Justin Farren’in açıklamasından sonra bize göre oyunun gemi üzerine olması, deniz üzerine daha iyi grafiklere sahip olması ve Assassin’s Creed oyunundaki gibi deniz görevleri olacaksa oldukça heyecanlandırıcı.

Sizin Skull and Bones hakkında fikirleriniz nelerdir?