Skyrim

Skyrim oyunu için geliştirilen co-op modunun kapalı betası çıkartılıyor

Dakikalarımızı, saatlerimizi, günlerimizi, haftalarımızı, aylarımızı ve hatta yıllarımızı harcadığımız, RPG türü denilince aklımızın bir köşesinde bulunan, döneminin şartlarına göre bize şu anki zamandan neredeyse daha kaliteli bir RPG deneyimi yaşatan, haritasını köşe bucak gezip dolaşıp, tüm sırların ardındaki sorunu çözebilmemize izin veren The Elder Scrolls V: Skyrim oyununun co-op modunun kapalı betası çıkıyor!

Evet yanlış duymadınız, Skyrim oyununun yıllardır geliştirilmeye çalışılan bu modun nihayet son zamanlarda önü açıldı,  modu kısaca tanıtalım, bu mod “Skyrim Together” adı altında oyunu arkadaşlarınızla beraber oynamanızı sağlayan bir co-op modudur, birkaç yanlış test ve kötü başlangıçlardan sonra nihayet mod, yapımcıları tarafından bir kapalı beta denemesine sokulacak.

Şu anlık yapımcıların erişebildiği, ancak yapımcılara göre kısa süre içerisinde sorunların belirlenip düzeltilebileceği, ve pek de yakın görünen bir zaman olarak 1-2 hafta içerisinde bu modun açık betaya çıkartılabileceği düşünülüyor.

Yapımcıların duyurularına göre mod piyasaya sürüldüğünde kendi uygulaması ile çalıştırılabilecek, Ayrıca arkadaşlarınızla beraber toplam 8 kişi bir oyunda bulunmanıza imkan tanıyacak. Ancak kötü bir haber vermek gerekirse Mod için yalnızca Avrupa’da sunucu bulunuyor ki bunun da geliştirilip kısa süre içerisinde daha fazla bölgede bulunabileceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Ancak Bethesda bu moda pek de olumlu yaklaşmıyor, bakalım mod çıkartıldıktan sonra neler olacak, ancak bize kalırsa Bethesda, Skyrim gibi bir yapımın multiplayer modunu içermemesinde zaten büyük bir hata yaptı ki, bizce bu yapımı destekleyip TESVI oyununa da bu yapımı ekler ise tekrardan eski günlerinde ki gibi yüksek çıkışlar gösterebilir.

Mod için şu anlık sadece PC platformuna uygun olduğu söyleniyor, onun dışında gelen bilgiler doğrultusunda sizleri haberdar edeceğiz, beklemede kalın.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı