Slime Rancher

Slime Rancher yakında Epic Games mağazasında ücretsiz olacak

Geliştiricisi Monomi Park olan Slime Rancher yakında Epic Games mağazasında ücretsiz olacak. Ayrıca Emir’in yapmış olduğu haberden bildiğimiz Thimbleweed Park hâlâ ücretsiz ve 7 Mart gününe kadar ücretsiz olmaya devam edecek. Slime Rancher, Thimbleweed Park‘ın yerini alacak ve 21 Mart gününe kadar ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz.

Slime Rancher
Slime Rancher yakında Epic Games mağazasında ücretsiz olacak

Slime Rancher yakında Epic Games mağazasında ücretsiz olacak

Oyun, slime’ları yakalamak, onları zorla beslemek, haznelerini bir vakum tabancasıyla emmek ve kâr için satmaktan ibarettir. Kulağa eğlenceli geliyor fakat oyunda her zaman aynı şeyi yapıyoruz.

Slime Rancher, sevimli, birinci şahıs tarafından oynanan ve kum havuzu etkisi olan bir deneyimdir. Dünya’ya binlerce ışık yılı uzaklıktaki “Uzak Uzak Diyarlar’da” bir yaşam için yola çıkmış genç bir çiftlik sahibi olan Beatrix LeBeau olarak oynayın.
Slime çiftçiliğinde siz büyük bir servet sahibi olmaya çalışırken her yeni gün, yeni zorluklar ve riskli fırsatlar sunar. Her amaca uygun vakum paketinizin ustalığıyla renkli slime’lar toplayın, ekin yetiştirin, kaynakları hasat edin ve yabani vahşi doğayı keşfe çıkın.

Ücretsiz oyun fırsatlarını kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rocket League için Süper Kahramanlar paketi geliyor!
%d blogcu bunu beğendi: