Sniper: Ghost Warrior 3 için üç çoklu oyuncu modu yolda

Sniper: Ghost Warrior serisinin yeni oyunu Sniper: Ghost Warrior 3, 25 Nisan 2017 tarihinde satışa sunulmuştu. Denizci Yüzbaşı Jonathan North olarak hem Gürcistan topraklarında patlak vermesi an meselesi olan bir sivil savaşı önlemeye, hem de teröristlerin eline geçmesinden önce yok edilmesi gereken Sovyet dönemine ait bir biyolojik silah için Rusya-Ukrayna sınırındaki bir görev sırasında kaçırılmış olan kardeşimiz Robert North’u geri almaya çalıştığımız oyun, açık dünya oynanış yapısıyla fazlasıyla ilgi çekiyordu. Bugün yapılan duyuru ile birlikte artık Sniper: Ghost Warrior 3, çoklu oyuncu modlarıyla da epey ilgi çekecek. CI Games ise bugün yaptığı duyuru ile oyunun resmi çoklu-oyuncu modlarının önümüzdeki yılın başlarında, yayınlanacak olan bir güncelleme ile birlikte oyuncularla buluşturulacağının müjdesini verdi.

Sniper Ghost Warrior 3 İçin Üç Çoklu-Oyuncu Modu Yolda
Oyunpat

Sniper: Ghost Warrior 3 için güncelleme ne zaman geliyor?

26 Ocak 2018 tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte Sniper: Ghost Warrior 3 oyununa eklenecek olan çoklu-oyuncu modları üç adet olacak. Bunlardan ilki Bounty Hunter. Bu mod, hem hayatta kalma hem de risk yönetimi becerilerimizi sınayacakken, Sharpshooter yüksek refleks gerektirecek. Team Deathmatch modundan ise pek bahsetmeye gerek yok. Çoğu oyunda karşımıza çıkan bu mod, Sniper: Ghost Warrior 3 oyununda da aynı mantıkta işleyecek.

Sniper Ghost Warrior 3 İçin Üç Çoklu-Oyuncu Modu Yolda
Oyunpat

Öte yandan, CI Games, aynı güncelleme ile birlikte her birinin kendisine özgü ortamı ve farklı ebadı olacak dört yeni harita eklenecek. Eğer Sezon Kartı sahibiyseniz, ek olarak iki harita daha gelecek ve böylece, toplamda altı adet haritaya sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra, her birinin farklı imkanlar sunacağı ondan fazla yeni silah, ondan fazla yeni aygıt ve on beşten fazla yeni karakter de yine çoklu-oyuncu modu ile birlikte gelecek. Son olarak, duyurunun şerefine CI Games, Sniper: Ghost Warrior 3 oyununun çoklu-oyuncu modu ile ilgili ilk ekran görüntülerini yayınladı.

Daha Fazla İçerik
Metro Exodus
Metro Exodus oyununun kurulum boyutu belli oldu