Soulcalibuer 6 yeni DLC

Soulcalibur 6 için yeni bir DLC duyuruldu

Sevilen dövüş oyunu Soulcalibur 6 için yeni bir DLC geliyor! Bandai Namco tarafından resmi olarak duyurulan DLC, Soulcalibur 6 karakter listesine yeni bir savaşçı ekleyecek!

Oyunun karakter oluşturma fonksiyonunu kullanarak değişik karakterler tasarlamanın yanı sıra oyunun daha yeni karakterlere ihtiyacı olduğunu düşünen Bandai Namco, oyuna yeni bir DLC ekleyerek karakter listesini genişletmeyi amaçlayan bir açıklama yaptı!

Amy Sorel, Soulcalibur 6 karakterleri arasına giriş yapıyor!

Soulcalibur 6 bizlere The Witcher’dan Geralt’ı ve Nier: Automata’dan 2B’yi sundu. Yeni yayımlanacak olan DLC serinin önceki oyunlarından Amy Sorel karakterini Soulcalibur 6’ya ekleyecek. Soulcalibur 3 içerisinde oynanabilir hale gelen Amy Sorel, Soulcalibur 6 yeni DLC’si ile beraber yeniden seriye ekleniyor. Şu anlık yeni DLC’nin ne zaman yayımlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Soulcalibur 6, yeni dövüş mekanikleri ve çeşitli oyun modlarıyla kullanıcılara kendini sevdiren bir yapım oldu. Ayrıca şunu söylemeliyiz ki Bandai Namco tarafından yapılan açıklamaya göre Soulcalibur 6 için yeni eklenecek olan karakter Amy sorel, oyunun dövüş mekaniklerinin yanı sıra kendine özgü yeteneklere sahip olacak. Yani yeni DLC, oyun içerisindeki Lethal Hits, Soul Charge ve Reversal Edge tekniklerinin haricinde Amy Sorel’in kendine ait yeni fonksiyonlarını da oyuna dahil edecek.

Amy Sorel

Soulcalibur 6 Deluxe Edition; Season pass bonusu, 3 farklı karakter, ana oyun ve 2 farklı zırh paketiyle beraber 299₺ karşılığında Steam üzerinde satışta! Hemen şimdi bu oyuna sahip olmak istiyorsanız oyunun resmi Steam bağlantısına göz atabilirsiniz! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Red Solstice, Humble Store’da bedava!