Spelunky 2

Spelunky 2 muhtemelen bu yıl çıkmayacak

Maalesef biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Spelunky 2, 2017’de duyuruldu ve 2018’deki ilk oyun fragmanını sergilenmişti, ki bu aynı zamanda tahminlere göre 2019 yılına ait bir yayınlanma tarihi hedefi de ortaya koymuştu. Fakat görünen o ki haberler pek iyi değil.

Ayrıca, güncellemeler olmadığı için özür dileriz! Gelecekte daha fazla güncelleme olacak ancak şimdilik oyun geliştirilmekle odaklıdır. Genel tarzı hala sevmeme rağmen, daha fazla ayrıntı eklemeye devam ettik, bunun yanında mevcut detayları ortaya çıkarmak için kontrastı artırdık dedi. Spelunky 2 için bir çıkış tarihimiz olduğunda, herkesin bildiğinden emin olacağız! Size daha fazla göstermek için sabırsızlanıyoruz, ancak elbette en iyi yol lansmanında kendiniz için deneyimlemenizdir. Eklediğimiz tüm çılgınca şeyler beni heyecanlandırıyor.

Derek Yu, gerekli olan fazladan zamanın fragmana verilen tepkilerin sonucu olabileceğini ima etti. Bu yüzden teknik olarak hala Spelunky 2‘nin çıkması için sanırım 2020’ye kadar beklememiz gerekecek. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Spelunky 2’yi bekliyor muydunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dragon Age Oyun Haberleri
Önümüzdeki ay Dragon Age ile ilgili yeni detaylar öğreneceğiz