Yeni Spider-Man çıkış tarihinde neler değişti?

Yeni Spider-Man çıkış tarihinde neler değişti?

Spider-Man’in çok fazla oyunu çıktı ama Insomniac Games’ten gelecek Spider-Man ile aynı kalibrede bir oyun olmadı. Hayranların sadece potansiyel olarak iyi bir gişe rekorları kıran Spider-Man oyunu değil, aynı zamanda favori geliştiricilerinden gelen bir oyuna heyecan duymaları da doğaldır.

Spider-Man için yeni çıkış tarihi 

Insomniac Games her şeyden önce, Ratchet ve Clank, Resistance and Sunset Overdrive dahil olmak üzere birçok eleştirmenlerce beğenilen oyunlar yaptı. Spider-Man Playstation 4, E3 2016’da açıklandı ve o zamandan bu yana aldığı sonraki ilk yeni fragman gelecek yılki E3 konferansındaydı. Oyunun 2018’in ilk yarısında piyasaya sürülmesi beklendiğine rağmen E3 2017’de ortaya çıkan ikinci fragmandan bu yana oyun için adeta bir sessizlik oluştu. Insomniac Games geçtiğimiz günlerde oyun için daha iyi işler planlarında olduğunu, ancak zamanın doğru olduğunda bunu göstereceklerini duyurdu.

Spider-Man, bu yıl God of War ve Detroit ile birlikte en büyük Playstation 4 özel oyunlarından biri olduğu için, gelecek için iki resmi çıkış tarihi alındı. Spider-Man, özellikle Days Gone gibi 2019’a doğru itilmesi bekleniyor. Tüm bunları bir tarafa bırakırsak, Sony’nin bu proje üzerinde neden sessiz kaldığı hala bir gizem. Bir sonraki E3 yakın olsa bile. Hayranlar favori süper kahramanları için yeni bir fragman almak için 1 yıl daha beklemek zorunda kalmamalıdır bence. Umarım tüm bu dalgalanmalardan sonra Sony, E3 2018 basın toplantısında yayın tarihini resmi olarak duyurur. Spider-Man Playstation 4 Insomniac Games tarafından geliştiriliyor ve bu yıl Playstation 4 için özel olarak yayımlanacak. Sony Interactive Entertainment tarafından yayımlanmaktadır.

Oyunun çıkacağı platformlar: Sadece Playstation 4 ve Playstation 4 PRO

Ayrıca CS:GO ticaret kurallarına karşı çıkan kişi sayısı artıyorShadow of the Tomb Raider tek oyunculu oyunları yeniden sevdirir mi?, 2018 yılında piyasaya sürülecek olan oyunlar yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Son olarak  TwitterFacebook  ve  Instagram  hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Scribblenauts, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch’e duyuruldu!